دانلود Unfinished Mission – بازی اکشن ماموریت ناتمام اندروید : بازی به عنوان یک سرباز شجاع که مأموریت آن نجات بی گناهان و شکار دشمنان است که قصد آسیب رساندن به مأموریت ناتمام را دارند. از عوامل دشمن خارج شوید، بمب ها را بشکنید یا بمب گذاری کنید، عوامل مخفی را نجات دهید، مکان های امن شهری از اهداف تک افقی که بیشترین اهمیت را دارند یا به طور صریح / به طور مخفیانه مأموریت ها را در نقاط مختلف جهان انجام می دهند را از بین ببرید!

هدف از طیف وسیعی از اهداف را برآورده می کنید، آنها را با عکس های خوب قرار دهید و خطوط دشمن را نفوذ ندهید بدون اینکه هویت خود را از بین ببرید. بارگیری در سلاح مانند تفنگ تک تیرانداز، تفنگ های تفنگ، اسلحه های سنگین و نارنجک و سپس آنها را ارتقا دهید. فراموش نکنید که آخرین چرخ دنده را به خوبی شبیه به دستکش های دست و پا زدن، چاقو، کیت های متال، زره و غیره بگیرید! ترکیب منابع خود را به سطح در برابر نیروهای دشمن و دریافت پاداش بهتر برای تمام ماموریت های جهانی خود را! هنگامی که یک ماموریت کامل است، از پاداش های خود برای ارتقاء توانایی های تک تیرانداز خود استفاده کنید و سپس ماموریت های خود را کامل کنید و بازی را به اشتراک بگذارید.

در این ماموریت، قبل از انتخاب درست، محیط و دشمنان را مشاهده کنید. قبل از اینکه گلوله باران شما را از بین ببرد، تمام سربازان را بکشید. مأموریت ناتمام شما را در تور گردباد عالم جنایت جنایی قرار می دهد. سربازان دشمن پس از هشدار به شما حمله خواهند کرد. این آزمون واقعی مهارت های فرماندهی شما در قلمرو دشمن خواهد بود. در قلب قلمرو کنترل دشمن باشید، بنابراین باید تمام ماموریت های خود را با استفاده از سلاح های خود انجام دهید.

بازی ماموریت نهایی ویژگی های بازی:

من. نگاهی به صدها مأموریت نظامی در محیط های باور نکردنی ۳D.
دوم نفوذ دشمنان خود و فرار از اتاق با تاریک ترین اسرار خود را!
iii از قدرت خود را با حملات دفاعی مانند چاقو، کیک، تیغه دست و غیره بکشید
iv در موجودی، هر سلاح به طور واقعی دوباره ساخته شده است و هر یک دارای احساس و عملکرد منحصر به فرد است.
v. ماموریت ۳D تیرانداز از خفا تیراندازی بازی
vi قاتلان خود را با یک کشتن کلاسیک وحشتناک تایید کنید.
vii مأموریت های خاموش با زمان با اهداف حساس
viii خود را با جلیقه ضد گلوله و کیت Medi محافظت کنید
ix با تکمیل اهداف خود پیش از شما، از طریق مأموریت های مختلف کار خود را انجام دهید.

دانلود Unfinished Mission – بازی اکشن ماموریت ناتمام اندروید


نویسنده: ناصرقرائی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری