image 7 2 - دانلود Minesweeper - Endless Dungeon - معبد جنگجو اندروید

بازی Minesweeper – Endless Dungeon یک بازی نقش آفرینی و یک بازی آرکید می باشد که رو بازی های کلاسیک را زنده می کند.این بازی نقش آفرینی بسیار پرطرفدار و زیبا طراحی شده است و به مدت ها می تواند شما را به خود سرگرم کنند.
این بازی بزرگ برای هر روز می تواند شما را به خودش جذب کند،و به شما بسیاری از احساسات فراموش نشدنی می دهد ، و حتی می تواند یک ورزش عالی برای ذهن قدرتمند شما باشد. در این بازی، سلاح اصلی شما هوش و منطق،و یک محاسبه دقیق و یک دنباله از اقدامات مورد نیاز است.

بازی Minesweeper – Endless Dungeon  قوانین بازی فوق العاده ساده هستند، شما، در نبرد در زمین بازی شرکت می کنید، شما باید دشمنان را شکست دهید. دشمنان در پشت بلوک های بسیاری که در این زمینه قرار دارند پنهان می شوند و اعداد به شما در تعیین موقعیت آنها کمک می کنند.

این بازی Minesweeper – Endless Dungeon با گرافیک ۲D با کیفیت بالا و شیک، کنترل OneTouch ساده و روح بازی های قدیمی مدرسه طراحی شده است، به لطف مکانیک بازی و گیم پلی بازی، و همچنین موسیقی، آزمایش شده ،  شما تعداد زیادی از فرصت ها و تقویت کننده ها را پیدا خواهید کرد، که مزایای قابل توجهی را نسبت به دشمن، فرصت انتخاب استراتژی بازی، و همچنین تعداد زیادی از سطوح منحصر به فرد ر به شما می دهد

دانلود Minesweeper بازی نقش آفرینی و یک بازی آرکید

image 6 2 - دانلود Minesweeper - Endless Dungeon - معبد جنگجو اندرویدimage 4 2 - دانلود Minesweeper - Endless Dungeon - معبد جنگجو اندرویدimage 5 2 - دانلود Minesweeper - Endless Dungeon - معبد جنگجو اندروید


0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )
نویسنده: Administrator
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری