icon 14 - دانلود Era of Celestials - بازی نقش آفرینی اندروید

دانلود Era of Celestials – بازی نقش آفرینی اندروید : عنوان بازی بسیار زیبا و نفس گیر ، ارتش دشمن تمام راه را به دروازه آخرین راه یافته است. Celestials به بزرگترین قهرمان های خود نگاه کردند. پاسخ به تماس و راه رفتن برنده! مبارزه برای شکوه!

[تجربه نهایی بازی]
کنترل صاف، بازخورد ضربه هوشمند، صداهای واقع گرایانه و تصاویری خیره کننده با جلوه های ویژه انیمیشن ویژه و گرافیک دقیق ۳D که یکپارچه شده اند تا تجربه بازی نهایی را به همراه داشته باشد.

[سیستم تغییر شکل منحصر به فرد]
با سیستم Transformation یونانی الیسین، قهرمانان شجاع میتوانند به السیسیهای شکست خورده تبدیل شوند و دشمنان مرگبار را به هم بزنند. السیسی ها با توانایی های مختلف در سفر شما تمایل دارند، قدرت های السیسی ها را در اختیار شما قرار دهند و از عاقلانه بودن آنها برای کنار آمدن با معضلات مختلف استفاده کنند!

[همراهان پیروان]
در عصر کیهان، جنابعالان، حامی ترین وفادارترین شما هستند. در گرمای نبرد، آنها همیشه از طرف شما هستند! راهنماهای مختلف انواع مختلفی از کمک را فراهم می کنند و شما می توانید بین آنها را به صورت اختیاری تغییر دهید، باز کردن ثروت از استراتژی ها برای کمک به شما در غلبه بر هر وضعیت.

[لباس های دیدنی]
عصر Celestials حاوی آرایش خیره کننده از لباس های دیدنی و جذاب، با جلوه های جذاب عالی است. بنابراین در حال حاضر هیچ بهانه ای وجود ندارد که به بهترین وجه خود، حتی در میدان جنگ، نگاه کند.

[جنگ های زمان واقعی PvP]
از جنگ ۱V1 در زمان واقعی از نزاع و جدال با مسابقات چند نفره از مسابقات Sanguine و فرار از گدازه، عصر Celestials با مبارزه با عمل مبارزه و سخاوتمندانه برای پیروان پر شده است.

[شکار دسته جمعی]
مسیر از بین برنده با تجهیزات شگفت انگیز پیچیده شده است و کارفرمایان شکار راه اصلی دریافت تجهیزات و ساخت مواد در عصر آسفالت هستند. کارفرمایان جهان، کارفرمایان نمونه، اژدهای بد که برای مقدار محدودی از زمان نشان داده می شوند، و یا هر یک از کارفرمایان دیگر برای کسب پاداش های خوش تیپ، کشته شوند و BR خود را افزایش دهید.

دانلود Era of Celestials – بازی نقش آفرینی اندروید

screen 6 - دانلود Era of Celestials - بازی نقش آفرینی اندرویدscreen 5 1 - دانلود Era of Celestials - بازی نقش آفرینی اندرویدscreen 4 1 1 - دانلود Era of Celestials - بازی نقش آفرینی اندروید


0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )
نویسنده: Administrator
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری