image 26 - دانلود Earth Protect Squad - دانلود بازی اکشن اندروید

دانلود Earth Protect Squad – دانلود بازی اکشن اندروید : این آغاز حمله است. ما نمی دانیم که از کجا آمده اند – از شعاع فضا و یا بعد دیگری. همه ما می دانیم – آنها با صلح پا به سیاره ما نگذاشتند. سفینه های بزرگ بیرونی فقط بر روی مدار زمین ظاهر می شوند.

ابتدا تمام پایگاه های نظامی اصلی را نابود کردند و سپس آنها را در مکان های مختلف سیاره جست و جو کرده اند. آنها از ماشین های نبرد و موجودات جهش یافته شگفت انگیز برای حمله به ما استفاده کردند. سپس بدتر شد ، آنها مردم خود را به سلاح خود تبدیل کردند. سپاه حفاظت از زمین تنها امید ما است.

سازمان نظامی کوچک برای تهدید بیگانه مواجه شد. ما همه چیز را برای مبارزه با – سربازان بسیار آموزش دیده آمائپده کردبم، بسیاری از سلاح های مدرن و جدیدترین فن آوری ها، مانند ربات های جنگی و نیروهای رزمی در زرادخانه کاملا به حالت آماده باش در آمده اند.

ما آزمایشگاه اسلحه ای برای اصلاح سلاح های خود و به دست آوردن قدرت در اختیار داریم ، داستان بسیار حماسی و زیباییی در این بازی وجود دارد و  شما می توانید قبل از ماموریت خود را تغییر دهید، دامنه خود، دلبستگی به شکه، و یا حتی نوع مهمات. شما باید آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید. شما باید یاد بگیرید که چگونه با آنها مبارزه کنید و از خانه خود دفاع کنید.

برخی از ویژگی های بازی

  • حالت آموزش
  • گرافیک و تعادل گیم پلی بهبود یافته
  • بسیاری از اشکالات رفع شده است
  • و…

دانلود Earth Protect Squad – دانلود بازی اکشن اندروید

image 23 300x169 - دانلود Earth Protect Squad - دانلود بازی اکشن اندرویدimage 24 300x169 - دانلود Earth Protect Squad - دانلود بازی اکشن اندرویدimage 25 300x169 - دانلود Earth Protect Squad - دانلود بازی اکشن اندروید


0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )
نویسنده: ناصرقرائی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری