330 android psd 72 - دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندروید

دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندروید : بازی موبایل Syberia شما را کیت واکر همراه می کند که یک وکیل جوان از نیویورک می باشد. کیت باید وظیفه ای که بر دوشش نهاده اند را در کوه های آلپ انجام دهد و بتواند به فروشی که یک کارخانه قدیمی پنهان در آلپ، صورت می دهد رسیدگی کند. در این راه مشکلات زیادی برای وی ایجاد می شود و او مجبور می شود که سفری را از اروپای غربی شروع کند و به شق روسیه برسد. او با تعداد زیادی از شخصیت ها آشنا خواهد شد و در نهایت مکان های باورنکردنی را خواهد دید. شما در این راه با وی همراه خواهید شد و می توانید کلید نهایی را برای حل معماهای Syberia پیدا کنید.

با دانلود Syberia خواهید دید که همه رمز و رازهای سفر، به کیت ختم می شود و باید معماهای زیادی را با وی خل کنید. سرنوشت کیت در این معماها گنجانده شده است و این شما هستید که می توانید با اتمسفر سنگین بازی همراه شوید و رقابتی طوفانی را در بازی شاهد باشید. مکان های بازی بی نظیر هستند و شاهد طراحی جذابی هستیم. زاویه دوربین نیز، سبک جدیدی را در بازی های موبایل پی گرفته است. در این بازی می توانید شخصیت های غنی را مشاهده کنید . حرکت قاب اصلی را پی بگیرید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندروید

screen1 - دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندرویدSyberia ss3 - دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندرویدSyberia ss1 - دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندروید

Syberia ss2 - دانلود Syberia – دانلود بازی سایبریا برای اندروید

WHAT’S NEW
Android 8 compatible (no black screen at launch)

Bug fixed : Kate hangs out the phone and gets stucked at Aralbad.


0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )
نویسنده: ناصرقرائی
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری